Проєкт «Віртуальна подорож славетною Україною» запрошує всіх учасників освітнього процесу здійснити віртуальну подорож нашою славетною Україною.

МЕТА проєкту – ознайомлення дітей з областями нашої Батьківщини, з визначними подіями, пам’ятками архітектури та культурно– духовного мистецтва.
Віртуальні подорожі областями України розкриють всю красу, героїчність та неповторність нашої славетної Держави. Адже саме сьогодні єдність та патріотична налаштованність є важливим кроком до такої очікуваної ПЕРЕМОГИ.
Проєкт об’єднав однодумців, дав змогу настільки проникнутись та відчути професійну наснагу від роботи, яка відкриває нові, сучасні можливості дати дітям знання про нашу країну, адже ми віримо, незабаром ми обов’язково з ними зустрінемось.

Проєкт "Дітям про Україну"

/Files/images/22.01.2024_2.jpg