Завдання на 2023/2024 навчальний рік:

З метою поліпшення роботи з урахуванням виявлених недоліків, колектив закладу дошкільної освіти № 348 визначає такі головні завдання:

1. Формування культурно – ціннісних орієнтацій ї духовно – етичної основи особистості дітей дошкільного віку шляхом національно – патріотичного виховання.

2. Оптимізація роботи з соціально – емоційного розвитку дошкільнят шляхом використання ігрових взаємодій з TheLEGOFoundation.

3.Формування свідомого ставлення дітей до власного життя і безпеки через комплексний підхід надання основ безпеки життєдіяльності.

Завдання на літній оздоровчий період 2024.

1. Зміцнення здоров’я дітей шляхом комплексного використання різноманітних здоров’язберігаючих технологій, активних форм і методів формування здоров’язберігаючої компетентності дошкільників.

2. Формування природничо-екологічну компетентність дошкільників засобами використання інноваційних технологій.

3. Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

Єдина науково-методична тема:

«Збереження життя і здоров’я усіх учасників освітнього процесу та створення безпечних умов в закладі дошкільної освіти»