План заходів
ЗДО №348
підготовки та проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства»

з 25.11.2018 по 10.12.2018р

1. Конкурс малюнків «Не ображай дитину!!!»

2. Консультації для батьків «Дитина право жити без насильства», «Зупини насильство». «Не будь байдужим», «Здоров’я – найбільша цінність у житті» (вихователі).

3. Поновити інформаційний куточоки у групових приміщеннях

4. Перегляд відеороликів та мультфільмів на тему: «Права і обов’язки дітей»

5. Індивідуальні бесіди з батьками на теми: «Виховання без насильства», «Повага до особистості дитини – основа відповідального батьківства»

6. Морально-етичні бесіди з дітьми середніх груп: «Що таке добре, що таке погане»

7. Профілактичні бесіди з вихователями та помічниками: «Насилля над дітьми: ознаки та дії педагогів», «Формування в дитини позитивної самооцінки»

8.. Тренінгові заняття з дітьми старших груп за допомогую ЛЕГО-конструктора «Формування безпечної поведінки»

9. Відвідування сімей з групи ризику (за потребою)

10.Розміщення матеріалів проведеної роботи на сайті ЗДО.