Завдання на 2017/2018 навчальний рік:

1. Формування базової сходинки STREAM - освіти у дітей дошкільного віку шляхом проведення різних видів роботи з використанням конструктора LEGO/

2. Формування у дошкільнят економічного мислення та фінансової грамотності в процесі ігрової діяльності.

3. Формування почуття національної свідомості у дітей дошкільного віку шляхом залучення їх до музичної діяльності та українського декоративного мистецтва.

Завдання на літній оздоровчий період:

1. Створити умови, що забезпечать формування культури здоров'я дошкільників (природотерапія)

2. Забезпечення психологічного здоровья та духовного благополуччя дітей шляхом використання ігор з піском і водою (пісочна казкотерапія).

3. Удосконалення роботи по збагаченню художньо-устетичного досвіду дитини дошкільника засобами етнопедагогіки (народні ігри, літні народні свята, пізнавальний проект для старших дошкільнят "Маленькі археологи"

Єдина науково-методична тема:

"Формування національної свідомості та патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку"