Тиждень безпеки дорожнього руху

Вихователями закладу було організовано щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху. Упродовж тижня вихованці закладу знайомляться з дорожніми знаками, розміткою на дорогах, розглядаються ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу є закріплення з дітьми правил дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчитись приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховувати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.