Тематичне вивчення №1 «Формування економічної освіченості дітей передшкільного віку в різних видах дитячої діяльності»

У закладі дошкільної освіти №348 відповідно до річного плану та наказу № 92 - о/д від 29.09.2020 «Про проведення тематичного вивчення №1» протягом тижня з 16.11.2020 по 20.11.2021 було проведено тематичне вивчення «Формування економічної освіченості дітей передшкільного віку в різних видах дитячої діяльності».

Метою даного вивчення було дослідження стану роботи з формування економічної освіченісті дітей передшкільного віку в різних видах дитячої діяльності

Протягом тижня було проаналізовано перегляд фрагментів занять та ігрової діяльності протягом дня з економічного мислення та фінансової грамотності.