Наші зірочки:
Громова Ірина (група № 12)
Галаган Софія (група № 7)
учасниці колективу зразкового ансамблю танцю "Конфетті" під керівництвом Грибової Анни Анатоліївни
Воробйова Вікторія (група № 12)
учасниця Харківської хореографічної школи під керівництвом Торшилової Яни Олексіївни
Тимощук Дарина (група № 11)
учасниця танцювальноїстудії ABF Стиль Contemporary
Коптєва Аліса (група № 11)
учасниця клубу RaDa, малювання фарбами
Як же допомогти дитині не перегоріти, а залишитися вірним своєму таланту, не вбити її бажання розвиватися в обраному напрямку?
1. Не перетворюйте талант в тягар і обов'язок. Не обтяжуйте ним дитину.
2. Обов'язково відділяйте свої захоплення та інтереси від вподобань дитини. Класика жанру, коли батьки в чомусь не реалізувалися і намагаються прищепити любов до цього "чогось" своїм нащадкам. Навіщо? Незрозуміло. Неулюблена справа не зможе принести дитині щастя.
3. Якщо дитина захопилася – відмінно! Підтримайте її, спробуйте зрозуміти. Це сучасна анімація, а ви не розумієте цих малюнків зі смужками замість сліз? Зате сьогодні подібні зображення дуже популярні. Просто візьміть і підтримайте. Можливо, з часом (якщо вже продовжувати лінію живопису) дитина по-іншому погляне на «геометричних людей» і переорієнтується на живі портрети.
4. Слухайте дитину. Не відкидайте її слова, тому що «вонамаленька». Ми ж на те й дорослі, щоб реагувати відповідно. Звичайно, всі ми знаємо про відверті примхи своїх нащадків. Але зводити всіїхні вислови до вердикту «каприз» не розсудливо.
5. Щастя і радість у пріоритеті. Розвиток таланту – це праця, але праця така повинна бути в кайф, адже займаючись неулюбленою справою неможливо отримати бажаної віддачі і досягти якого-небуть результату.
Таким чином, розвиток таланту і його «утримання» – спільна робота, обопільна. Помітили талант, помітили пристрасть дитини? Включайтеся, допомагайте розвивати.