Наші зірочки:

/Files/images/зірочка 3.jpg

/Files/images/зірочка 4.jpg

/Files/images/зірочка 2.jpg

/Files/images/зірочка 1.jpg

Громова Ірина (група № 12)

Галаган Софія (група № 7)

учасниці колективу зразкового ансамблю танцю "Конфетті" під керівництвом Грибової Анни Анатоліївни

/Files/images/зірочка 5.jpg

/Files/images/зірочка 6.jpg

/Files/images/зірочка 7.jpg

Воробйова Вікторія (група № 12)

учасниця Харківської хореографічної школи під керівництвом Торшилової Яни Олексіївни

/Files/images/зірочка 8.jpg

Тимощук Дарина (група № 11)

учасниця танцювальноїстудії ABF Стиль Contemporary

/Files/images/зірочка 9.jpg

Коптєва Аліса (група № 11)

учасниця клубу RaDa, малювання фарбами
Як же допомогти дитині не перегоріти, а залишитися вірним своєму таланту, не вбити її бажання розвиватися в обраному напрямку?

1. Не перетворюйте талант в тягар і обов'язок. Не обтяжуйте ним дитину.

2. Обов'язково відділяйте свої захоплення та інтереси від вподобань дитини. Класика жанру, коли батьки в чомусь не реалізувалися і намагаються прищепити любов до цього "чогось" своїм нащадкам. Навіщо? Незрозуміло. Неулюблена справа не зможе принести дитині щастя.

3. Якщо дитина захопилася – відмінно! Підтримайте її, спробуйте зрозуміти. Це сучасна анімація, а ви не розумієте цих малюнків зі смужками замість сліз? Зате сьогодні подібні зображення дуже популярні. Просто візьміть і підтримайте. Можливо, з часом (якщо вже продовжувати лінію живопису) дитина по-іншому погляне на «геометричних людей» і переорієнтується на живі портрети.

4. Слухайте дитину. Не відкидайте її слова, тому що «вонамаленька». Ми ж на те й дорослі, щоб реагувати відповідно. Звичайно, всі ми знаємо про відверті примхи своїх нащадків. Але зводити всіїхні вислови до вердикту «каприз» не розсудливо.

5. Щастя і радість у пріоритеті. Розвиток таланту – це праця, але праця така повинна бути в кайф, адже займаючись неулюбленою справою неможливо отримати бажаної віддачі і досягти якого-небуть результату.

Таким чином, розвиток таланту і його «утримання» – спільна робота, обопільна. Помітили талант, помітили пристрасть дитини? Включайтеся, допомагайте розвивати.
Кiлькiсть переглядiв: 829